خونه > اخبار > اخبار شرکت درباره چراغ چراغ اجزای: SMA-50JRG بار پایان
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
حالا تماس بگیرید
کنترل دقیق سیگنال برای برنامه های RF و مایکروویو
  • پوشش فرکانس گسترده: DC تا 18 GHz
  • VSWR پایین (≤ 1.2)
    حداقل بازتاب سیگنال و دقت اندازه گیری بالا را تضمین می کند.
  • مقاومت استاندارد 50 Ω، کنترل قدرت 1 W